Obecné podmínky | Psí hotel na jihu
 

Podmínky ubytování psa

OBECNÉ PODMÍNKY

Rezervace pobytu psa/ feny (dále jen psa) v Psím hotelu nebo Psí školce (dále jen v hotelu) se provede telefonicky či e-mailem minimálně 24 hodin předem. V náhlých nutných případech převzetí psa k ubytování lze od této doby upustit, je-li ubytovací kapacita volná.

Při dlouhodobé rezervaci, tj. sjednání pobytu psa v hotelu dříve jak týden před jeho nástupem do hotelu, je požadovaná písemná závazná rezervace (postačí e-mailem), která bude potvrzena při zaplacení 50% zálohy na sjednané služby. Uvedená rezervační záloha je vratná pouze v případě neočekávané překážky v přijetí psa do hotelu ze strany Provozovatele (nemoc, karanténa apod.) nebo v případě zrušení pobytu psa 14 dnů před jeho nástupem.

Je-li to možné, uvítáme Vás i s Vaším pejskem na informativní návštěvě – pro klid Váš i Vašeho miláčka si můžete společně vše „očichat“ a přesvědčit se o vhodnosti ubytování u nás.Domluvíme detaily týkající se krmení, chování, povelů – prostě probereme vše, co je potřebné vědět, aby se náš host cítil jako doma – k tomu nám poslouží i Karta psa – tato je k tisku k dispozici v menu. Nejlépe je, vyplnit ji předem, před první návštěvou (poslat mailem nebo přivézt s sebou) a u nás pak doladit detaily. Na této kartě majitel psa stvrdí v ní uvedené údaje a seznámení se se obecnými a obchodními podmínkami svým podpisem. Výše zmíněné podmínky jsou veřejně přístupné na těchto webových stránkách ( www.psihotel.najihu.info ). Provozovatel má právo na jejich změnu, o které bude majitele psa včas informovat.

Provozovatel má právo ověřit Majitelem uvedené osobní údaje z jeho průkazu totožnosti.

Při historicky prvním ubytování v hotelu Majitel podepíše Kartu psa, Obchodní podmínky a Protokol (spolu s Provozovatelem).

Pak při zahájení každého dalšího hotelového pobytu / při jeho ukončení i v případě denní docházky do psí školky je sepsán krátký „předávací protokol“, kde je uveden aktuální stav psa, termíny atd. – viz Protokol v menu.

K ubytování budou přijati pouze psi prokazatelně zdraví a s platnou kompletní vakcinací stvrzenou v očkovacím průkazu (vzteklina, parvoviroza, psinka, hepatitida, leptospiróza). Proto je s sebou nutné přivézt tento očkovací průkaz – nepřijímáme pejsky neočkované a neodčervené (optimálně 4x ročně), neošetřené proti blechám, klíšťatům (nejlépe každé 2 měsíce, klíšťata v sezoně – obojky či spoty).

Nepřijímáme psy nadmíru agresivní, dále mladší než 3 měsíce a březí feny. Dále nebude přijat pes/fena, pokud byly při rezervaci pobytu sdělené nepravdivé údaje. Ani pes nadmíru znečištěný. Pokud vznikne při přebírání psa podezření z nemoci, může být pes podroben veterinární kontrole hrazené Majitelem

K pobytu může být přijata i hárající fena, a to po vzájemné dohodě Majitele a Provozovatele v dostatečném předstihu (NE v den nástupu!) v závislosti na obsazenosti hotelu a jeho aktuálních provozních podmínkách. Za hárající fenu je počítán příplatek dle aktuálního Ceníku (větší náročnost hygieny i venčení).

V případě, že se fena „rozhárá“ v průběhu pobytu v hotelu, doplatí Majitel příplatek za příslušné dny při převzetí feny z hotelu. Z výše uvedeného důvodu doporučujeme přibalit fenkám s sebou hárací kalhotky.

V chladnějším a vlhkém počasí doporučujeme „bytovkářům“ přibalit obleček či pláštěnku, pokud používají. (Chodíme na delší procházky téměř za každého počasí.)

S sebou, prosím, vlastní obojek a běžné vodítko; misky ani pelíšek není nutností – máme vlastní vždy čisté a dezinfinkované. Pouze pokud chcete při dlouhodobějším pobytu, aby měl hafík s sebou kousek domova – pelíšek, dečka či oblíbená hračka je vítána.