Psí Hotel | Psí hotel na jihu
 

Psí Hotel

 Plánujete dovolenou, odjíždíte na služební cestu, či bohužel chvilku pobudete v nemocnici? Nemusíte mít obavy, co bude s Vaším miláčkem. Nejlehčí pomocí v těchto situacích je právě náš psí hotel.

psí školka psí hotel

Spokojenost Vašeho mazlíčka je, kromě jeho bezpečí, naší prioritou. Proto psy zásadně neuvazujeme. Upřednostňujeme naprosto volný pohyb po celém oploceném téměř hektarovém pozemku a v celém domě tak, jak jsou zvyklí i naši miláčkové. Proto nejraději budeme za hosty kamarádské, socializované, co se extrémně nebojí či  nejsou agresivní. Protože ale víme, že každý pejsek, tak jako člověk, je jiný a je potřeba dbát především o jeho bezpečnost, jsme připraveni i na možnost nabídnout našemu hostu na nezbytně nutnou dobu papání čí spinkání soukromí. V domu je připravena přiměřeně vytápěná místnost s vyhlídkou do zahrady a se čtyřmi kotečky pro mrňousky i pro jednoho velkého gaučáka. Na travnatém dvoře jsou nachystány 2 prostorné kotce s boudami i výběhem. Je zde i možnost běhání a hraní si v oddělených oplocených prostorech našeho pozemku, v malých skupinách psů, pokud by si někteří vyloženě nepadli do oka. Prvořadá je pro nás i kvalita, ne kvantita. Proto nemáme neomezené kapacity. Maximálním počtem 5 „bytových“ hafíků a 2-4 „zahradních“ hafanů chceme tedy zajistit i maximální možnou péči každému psovi.

psí školkapsí školka

Kromě volného pohybu po našem statečku chodí pejskové i na procházky. Zde, z bezpečnostních důvodů, na našich vlastních pevných či odvíjecích vodítkách. Podle nálady jednotlivce i celé smečky si házíme míčky, přetahujeme se, ňuňáme se, hladíme, drbeme, odměňujeme pamlsky i náručí plnou lásky.

Hotel pro psy má provoz nepřetržitý (dle dohody).