Psí Škola | Psí hotel na jihu
 

Od základu až po Zkoušku

Provoz psí školy závisí na dohodě mezi Vámi a námi. Vše se dá zorganizovat ať již dle zájmu jednotlivce či skupiny klientů. Je možné pozvat i figuranta, případně dohodnout odbornou konzultaci s psím psychologem.

Jako dlouholetí chovatelé, můžeme po dohodě poskytnout pomoc při základním výcviku Vašeho psího kamaráda. Za tímto účelem budujeme mobilní základní překážky na naší ohrazené louce (cca 7000 m2). Pomůžeme připravit Vašeho miláčka na výstavu.

S našimi beaucerony (francouzskými „ovčáky“) jsme dosáhli několika ocenění jak na poli výcvikovém tak při klubových, národních i mezinárodních výstavách.

Chceme-li mít bezproblémového pejska, je nutností, aby se socializoval a správně vychovával. Chceme předejít situaci, kdy nastane problém, a v mnoha případech si mnozí mohou myslet, že za to může pes. Všichni jistě chápeme, že tento nejlepší přítel člověka je zvířátko a že naší řeči v pravém slova smyslu nerozumí. Uvědomme si, že my bychom se měli naučit rozumět řeči jeho a jeho způsobem komunikovat. Právě přirozená komunikace a výcvik hrou je ta správná cesta k lásce a porozumění. A o to se u nás snažíme.