Vážení a milí klienti, přátelé, | Psí hotel na jihu
 

Vážení a milí klienti, přátelé,

Vážení a milí klienti, přátelé,

nechce se mi do toho, ale již opravdu musím…

Minulý měsíc jsme zahájili již čtvrtý rok naší činnosti, čtvrtou letní sezonu našeho Psího hotelu na jihu. Čtvrtou a bohužel poslední. 16. září 2018 odjedou poslední psí hosté a my odjedeme též. Někteří z Vás již o tom vědí, někteří tuší, jiní ani netuší.

Jak všichni víte, náš hotel je využíván celoročně a mnohdy musíme některé z Vás již pro naplněný stav odmítat. Nezavíráme tedy z nedostatku práce ani proto, že nás to přestalo bavit. Někdy ale musí splněné sny trochu uhnout nebo se poupravit.  I my jsme přehodnotili naše další priority – zdraví a rodinu. I když se cítíme mladí, musíme konstatovat, že nikdo nemládne. Proto jsme po březnové chřipce uznali, že se nebudeme moci stále, daleko od našich dětí, starat o 10 tisíc metrů čtverečních, o velkou nemovitost a mnoho zvířátek. Rozhodli jsme se náš stateček prodat a odstěhovat se blizoučko k jednomu z našich dětí do malého domku s malou zahradou. Věřte, že naší prioritou bylo najít kupce, který by pokračoval v našich šlépějích s dobře zajetým psím hotelem. Z mnoha potencionálních kupců větší polovina o hotel projevila zájem. Jak už to ale bývá – ti, co by pro pejsky dýchali, nedosáhli na finanční stránku věci, a druzí se i zalekli, když zjistili, že to neobnáší jen zavřené pejsky v klecích a jejich nakrmení. Takže bohužel, nemám pro Vás dobrou zprávu. Noví majitelé této nemovitosti budou mít pouze svá zvířátka, a proto Psí hotel na jihu končí. Omlouváme se našim stálým, častým i méně častým zákazníkům – vždyť naše kartotéka čítá téměř 300 pejsků! Je nám to líto, ale život jde dál. Mnoho pejsků nám zůstává v srdcích, to nám věřte!

Dovolím si nabídnout pár náhradních řešení. V první řadě spojení na kolegy „hoteliéry“. Nikdy jsem u nich nebyla. O prvních třech níže uvedených mám jen zprostředkované reference, které ráda individuálně sdělím. V každém případě doporučuji jejich návštěvu předem.

Zvířecí hotel http://www.zvirecihotelcb.cz/tel: +420 736 637 268Bavorovice u Hluboké nad Vltavou

Psí hotel Tlapka https://www.dogsservicejc.cz/  tel: 774 817 838 Jílovice, okr. Č.B.

Psí hotel Agáta http://www.psihotelagata.cz/ tel: 724 059 157 Drhovice, okr. Tábor

Psí hotel Amyhttp://www.psihotelamy.cz  tel:604 234 242 Bítov-Radenín, okr. Tábor

Dále mohu doporučit individuální služby hlídací agentury, která má prověřené „hlídače-venčitele“ po celé republice – www.doginni.cz  zde si zadáte požadované místo a „vyjedou“ Vám nejbližší možnosti.

Také mám pár kamarádek, za které bych dala ruku do ohně. Zde Vám sdělím pouze místo jejich bydliště a případný kontakt na ně bych předala na Váš konkrétní požadavek a jejich souhlas. Jde o obce Sviny, Záříčí, Planá nad Lužnicí – vše okr. Tábor

V neposlední řadě mohu pro naše opravdu „skalní fanoušky“ nabídnout pohlídání 1-2 malých pejsků či 1 velkého v našem novém bydlišti. Je ovšem trochu z ruky – Kladruby nad Labem a s tím, že pravděpodobně budu již chodit do zaměstnání… což ovšem pohlídání nevylučuje.